Gladiator, book 3, Simon Scarrow

Vorige Artikel 5 van 29 Volgende
€ 6,00
Voorraad 1 stuk

Gladiator, book 3; Son of Spartacus, Simon Scarrow

Paperback, goede geliefd gelezen staat, leesvouwen op de rug, lichte gebruikerssporen aan de randjes en hoekjes van de kaft en de bladzijdes zijn licht vergeeld aan de buitenzijde, eerste druk deze editie 2014, Puffin Books

FREE from slavery, Marcus is determined to find and save his kidnapped mother.

Meanwhile, his master Julius Caesar wants Marcus to help destroy the bands of rebel slaves and their leader Brixus, who plans to unite a slave army and resurrect the cause of Spartacus.

But Marcus and Brixus are old allies who share a life-threatening secret. Marcus is torn between his friend and master. Can he convince Brixus now is not the time for a deadly revolt - and ask Caesar to negotiate a slave surrender before more carnage and bloodshed?

** From the #1 bestselling adult author Simon Scarrow - over 1 million copies sold.
** The perfect introduction to Roman history and gladiators for young readers - great for fans of Rick Riordan's Percy Jackson and J. K. Rowling's Harry Potter.
** Book 3 in the series.

⭐⭐⭐⭐⭐

*Duurzaam verpakt.
*Persoonlijke aandacht.
*Gratis cadeauservice
*Groot aanbod van o.a Fantasy, SF & YA boeken.
*Zoek je een boek? Stuur ons gerust een bericht!
*Bookish goodies & Boekenbonnen
*Normale levertijd 1-2 dagen, Mystery Boxen uitgezonderd
*Brievenbuspakket €4,10 & pakketpost €6,05.
*België via bpost €5,70
*Gratis verzenden vanaf €100,-

Instagram

[instagram-feed]

 

Boekenpost

Meld je aan voor onze Boekenpost; ontvang 10% korting en blijf op de hoogte van nieuw binnen gekomen boeken, aanbiedingen & winacties.

 

WebwinkelKeur Klantbeoordelingen

[WEBWINKELKEURWIDGET layout=new_default theme=dark color=#EBAA28 show=yes view=slider amount=6 width=manual width_amount=280px height=250px interval=5000 language=nld]

© 2014 - 2021 AnderWereld | sitemap | rss | webwinkel beginnen - powered by Mijnwebwinkel