Waarom Anderwereld?
Veel persoonlijke aandacht
Grote collectie fantasy & Sci-Fi
Gratis verzonden boven ‚ā¨100,-
Duurzaam verpakt en verzonden
Gratis cadeauservice

‘Van de Lezer, voor de Lezer’

Dat is onze passie, dat is ons doel. Dat we iedereen blij kunnen maken met prachtige werelden; vol fantasy, magie & fabelachtige wezens. Voor ieder wat wils; een breed aanbod van tweedehands & nieuwe boeken en natuurlijk onze verrassende Mystery boxen.
Meer over ons weten en waarom we met AnderWereld zijn begonnen? Lees hier verder.

Veel leesplezier,

Nine & Sebastiaan

Automatisch elke maand de nieuwste box ontvangen?

Sluit nu een abonnement op onze boekenboxen af. Dan ontvang jij elke maand automatisch de nieuwste mystery boekenbox per post.
Vertel me meer!

Laat je verrassen...

Ons mysterieboek gaat over:

Shadowfell, book 3; The Caller, Juliet Marillier Hardcover, goede staat, gebruikerssporen aan de randjes en hoekjes van het boek en de kaftomslag, blz vergeeld, eerste druk 2014, Alfred A. Knopf In the final book in this gripping, romantic fantasy trilogy perfect for fans of Robin McKinley, Kristin Cashore, and Shannon Hale, Neryn‚Äôs band of rebels reach their climactic confrontation with the king. The stunning conclusion to the story that began with Shadowfell and Raven Flight is full of romance, intrigue, magic, and adventure. Just one year ago, Neryn had nothing but a canny skill she barely understood and a faint…

Vertel me meer over dit boek
AnderWereld Book mystery book

Onze nieuwste producten

Meest populair

Abonneer je op de nieuwsbrief

Geen enkel boekig nieuwtje missen? Schrijf je dan in op onze nieuwsbrief. Niet alleen ontvang je dan direct het laatste boekige nieuws, toffe blogs en interviews met schrijvers direct in je mailbox, je krijgt ook nog eens 10% korting op je volgende aankoop.
Nieuwsbrief