Waarom Anderwereld?
Veel persoonlijke aandacht
Grote collectie Fantasy & Sci-Fi
Verzendkosten €4,25 - €6,95
Gratis verzonden boven €50,-
Duurzaam verpakt en verzonden

De gouden gevangene, boek 1; Gild, Raven Kennedy * Special Edition

Hardcover, nieuw, eerste druk eind 5 juni, SVM Publishing

* Let op! Hij is nabesteld en wordt waarschijnlijk rond 14 juni geleverd! OP=OP, want de special edition uitgave was ook al bijna op bij de uitgever!

Bestsellerauteur Raven Kennedy komt met een nieuwe dark romantasy, perfect voor de fans van Sarah J. Maas en Jennifer Armentrout.

Fae lieten deze wereld aan ons over en degenen met de meeste macht, zijn heer en meester.

Goud.

Gouden vloeren, gouden muren, gouden meubels, gouden kleding. In Highbell staat een kasteel, verscholen in bergen van eeuwig ijs, en in dat kasteel is alles van goud.
Ook ik.
Koning Midas redde me vanuit de krochten van mijn wereld, nam me mee naar zijn paleis en plaatste me op een voetstuk. Ik ben zijn meest dierbare bezit. Zijn favoriet. Ik ben de vrouw die hij van goud maakte om aan alle anderen te laten zien dat ik de zijne ben. Dat hij machtig is. Hij beschermde me en in ruil daarvoor schonk ik hem mijn hart. Voor altijd veilig verscholen in zijn gouden paleis.
Tot er een allesverwoestende oorlog uitbreekt en er een deal wordt gesloten.
Alles waarin ik tot dan toe heb geloofd, blijken leugens te zijn. Zelfs mijn liefde voor Midas.
Een gouden kooi is niets meer dan dat. Een kooi.

Nu ben ik vrij, maar de monsters aan de andere kant van de tralies zijn misschien nog wel erger dan een leven in gevangenschap.

 

Let op: dit boek is een dark romantasy en kan triggers bevatten.

 

Onze leuke post wordt op verschillende manieren bij jou bezorgd;
– door een fijne postbezorger aan de deur voor €6,95 of €6,65 naar België.
– als het feestje door je brievenbus past in Nederland is het €4,25
– verwen je jezelf (of iemand anders) met allemaal leuks voor €50,- of meer, dan doen we jouw verzendkosten cadeau!
– Als een item op voorraad is, streven wij ernaar om het dezelfde dag te verzenden, mits deze vóór 15.00 besteld is, uitgezonderd pre-orders en Mystery Boekenboxen.
– Als pre-orders samen worden besteld, dan zullen ze samen verzonden worden zodra het laatst uit te komen boek binnen in.

3 op voorraad