7 oktober 2025 door Nine
Het is bijna zover… op zaterdag 25 oktober verandert onze winkel in een spookachtig boekenparadijs vol magische verhalen, mysterieuze schrijvers en huiveringwekkend leuke aanbiedingen!
Kom tijdens onze Halloween Shoppingdag lekker snuffelen tussen stapels boeken — van griezelige verhalen tot fantasy-epossen en cozy autumn reads. We pakken extra uit met signerende auteurs en een vleugje Halloweenmagie door de hele winkel. 👀✨
🖋️ Ontmoet de auteurs
Twee bijzondere schrijvers brengen hun eigen werelden tot leven tijdens deze editie — elk met hun eigen sfeer, stijl en magie:
🕯️Garvin Pouw
Garvin Pouw (geboren 1977) is een Nederlandse fantasyschrijver die al jarenlang epische verhalen schrijft, vaak ingebed in zijn uitgebreide wereld “Valtada”. Zijn verhalen zitten vol intriges, morele dilemma’s en betoverende, maar ook duistere werelden — precies wat je wil tijdens Spooktober!
📚 Belangrijke werken & thema’s:
- Schaduwkoningin (2017) — zijn debuut, waarin magie, avontuur en duisternis prachtig samenkomen.
- Schimmenstorm — geesten, duistere wezens en een dreigende chaos staan centraal: pure Halloweenenergie op papier.
- Valtada 1: De vervloekte roeping — een episch verhaal met meerdere levens, magie, monsters en morele keuzes.
✨ Garvin’s fantasiewereld bevat een unieke mengeling van het mooie én het griezelige. Zijn verhalen wemelen van wezens, natuurkrachten en schaduwen die altijd nét iets dichterbij lijken dan je denkt.
🐉Annemiek Steur
Annemiek Steur (geboren 1996) schrijft toegankelijke én meeslepende jeugdfantasy, met als bekendste reeks haar serie “Jonas Dubelaar”. Ze begon al op jonge leeftijd te schrijven — haar debuut Vitya Malonti verscheen toen ze tiener was — en heeft sindsdien een eigen herkenbaar fantasy-universum opgebouwd.
📚 Belangrijke werken & thema’s:
- Jonas Dubelaar I – Grezhel, het horloge en de man op de draak — portalen naar magische werelden, draken en een ontdekkingsreis vol avontuur.
- Jonas Dubelaar II – Maereis, de bregla en trainingen — meer actie, grotere uitdagingen, groei en innerlijke kracht.
- Jonas Dubelaar IIII – Eiftrinee, verboden boeken en de elf — macht, mysterieuze objecten en keuzes die alles kunnen veranderen.
✨ Annemiek’s verhalen combineren magie, avontuur en identiteit — en haar fantasiewerelden zitten vol spanning en emotie. Perfect dus voor wie houdt van vloekende kastelen, verboden boeken en duistere scepters tijdens de donkerste maand van het jaar. Haar boeken zijn geschikt voor jong en oud, en ademen die typische “griezelig gezellige” herfstenergie.
Beide auteurs zijn aanwezig om te signeren, te praten over hun schrijverschap en natuurlijk om hun nieuwste boeken aan jullie voor te stellen.
🎁 Wat kun je verwachten?
🕸️ Griezelige Mystery Book Dates
🕯️ Meet & greets met auteurs Garvin Pouw en Annemiek Steur
🎃 Halloween-sfeer met decor, lekkers en verrassingen
📸 Griezelig gezellige fotospots (Ga met je bookbesties op de foto!)
🔥 Vuurkorf buiten in de tuin met marshmallows om zelf te roosteren – knisperend vuur, warme choco en verhalen in de lucht!
📚 En natuurlijk: héél veel boekentips voor lange herfstavonden!
📅 Praktisch
📍 Waar: bij onze winkel aan huis; Stationstraat 45 in Alphen Nb.
🕒 Wanneer: zaterdag 25 oktober
⏰ Tijd: 10.00-15.00
💀 Dresscode: Halloween-vibes natuurlijk (heksenhoeden, duivelshoorntjes en spinnenwebben welkom), maar je mag ook incognito in je gewone kleding 😉
🔮 Kom griezelen, snuffelen en signeren!
Of je nu komt voor een duister fantasyboek, een gesigneerd exemplaar of gewoon voor de sfeer — deze dag wil je niet missen.
Zet 25 oktober groot in je agenda en laat je betoveren door alle prachtige verhalen en gezelligheid!
Durf jij te komen? 🎃