Waarom Anderwereld?
Veel persoonlijke aandacht
Grote collectie Fantasy & Sci-Fi
Verzendkosten €4,25 - €6,95
Gratis verzonden boven €50,-
Duurzaam verpakt en verzonden

‘Van de Lezer, voor de Lezer’

Dat is onze passie, dat is ons doel. Dat we iedereen blij kunnen maken met prachtige werelden; vol fantasy, magie & fabelachtige wezens. Voor ieder wat wils; een breed aanbod van tweedehands nieuwe boeken en natuurlijk onze verrassende Mystery boxen.
Meer over ons weten en waarom we met AnderWereld zijn begonnen? Lees hier verder.

Veel leesplezier,

Nine & Sebastiaan

PRE-ORDER Boekenbox Dans van de Maanroos

De nieuwste boekenbox

Weet jij nooit wat je moet kiezen? Houd je wel van een verrassing? Bestel dan onze nieuwste Boekenbox! Onze nieuwste boekenbox:

PRE-ORDER Boekenbox ‘Dans van de Maanroos’

 25,00

PRE-ORDER Boekenbox ‘Dans van de Maanroos’ ✨Voor fans van De Selectie en Het koninkrijk der bruggen.✨ Eén dans veranderde haar hele leven… Tijdens Lucille’s laatste diefstal, lijkt haar lot bezegeld wanneer ze naar een vervloekt bos wordt verdreven. Maar in plaats van een langzame dood door vrieskou, belandt ze per ongeluk in een andere wereld. Daar ontmoet ze een jongeman die haar een zeer aantrekkelijk voorstel doet: het bal van de prins bijwonen als Kandidaat in een van zijn speciale jurken. Hoe had Lucille kunnen weten dat haar wereld na één dans volledig op zijn kop zou staan? De novelle…

Automatisch elke maand de nieuwste box ontvangen?

Sluit nu een abonnement op onze boekenboxen af. Dan ontvang jij elke maand automatisch de nieuwste mystery boekenbox per post.
Vertel me meer!

Laat je verrassen...

Ons mysterieboek gaat over:

Van Bigkikker tot Neushoornvogel, Marlies Verhelst & Jenny Bakker Hardcover, nieuw, eerste druk september 2022, De Vier Windstreken De dubbeldierentuin Thema’s: dieren, fantasie Heeft een bigkikker een krulstaart? Zit er een vin op de rug van de tijgerhaai? En is een neushoornvogel een neushoorn met vleugels of een vogel met een neushoornkop? Op weg naar de dierentuin stelt Kai zich voor hoe deze dieren eruitzien. Hij kan niet wachten om ze in het echt te bekijken! Een oogstrelend mooi prentenboek waarin de grenzeloze verbeeldingskracht van kinderen centraal staat. Fantaseer jij mee? • De dieren uit dit prentenboek bestaan allemaal echt.…

Vertel me meer over dit boek
AnderWereld Book mystery book

Onze nieuwste producten

Meest populair

Abonneer je op de nieuwsbrief

Geen enkel boekig nieuwtje missen? Schrijf je dan in op onze nieuwsbrief. Niet alleen ontvang je dan direct het laatste boekige nieuws, toffe blogs en interviews met schrijvers direct in je mailbox, je krijgt ook nog eens 10% korting op je volgende aankoop.
Nieuwsbrief