Waarom Anderwereld?
Veel persoonlijke aandacht
Grote collectie Fantasy & Sci-Fi
Verzendkosten €4,25 - €6,95
Gratis verzonden boven €50,-
Duurzaam verpakt en verzonden

LET OP! Wij genieten t/m 21 juli van een welverdiende vakantie, bestellingen worden weer vanaf 22 juli verzonden. Als dank voor het geduld, krijgt iedereen die in die periode een bestelling plaatst, gratis de inkleurbare boekenlegger ‘Zeemeermin’ cadeau, wel zo toepasselijk in de zomervakantie toch?

‘Van de Lezer, voor de Lezer’

Dat is onze passie, dat is ons doel. Dat we iedereen blij kunnen maken met prachtige werelden; vol fantasy, magie & fabelachtige wezens. Voor ieder wat wils; een breed aanbod van tweedehands nieuwe boeken en natuurlijk onze verrassende Mystery boxen.
Meer over ons weten en waarom we met AnderWereld zijn begonnen? Lees hier verder.

Veel leesplezier,

Nine & Sebastiaan

De nieuwste boekenbox

Weet jij nooit wat je moet kiezen? Houd je wel van een verrassing? Bestel dan onze nieuwste Boekenbox! Onze nieuwste boekenbox:

Mystery Novelle Juli – YA Fantasy Thriller

 10,99

Niet zo van de goodies, maar wel voor verrassingen? Dan is de uitkomst: het Mystery Boek van de maand! Laat je door ons verrassen met een nieuw boek waar jij heerlijk in kan duiken. Voor de maand juli is het een  nog nieuw uit te komen, YA Fantasy-Thriller van Nederlandse bodem:   – Een groepje jongeren gaan samen naar het grootste Fantasy festival van Europa –  – Zij komen naar het festival om drie dagen lang hun fantasie de vrije loop te laten – – Maar wat gebeurt er als de grens tussen fantasie en werkelijkheid verdwijnt…? –    …

Automatisch elke maand de nieuwste box ontvangen?

Sluit nu een abonnement op onze boekenboxen af. Dan ontvang jij elke maand automatisch de nieuwste mystery boekenbox per post.
Vertel me meer!

Laat je verrassen...

Ons mysterieboek gaat over:

PRE-ORDER ACTIE ‘Dans van de Maanroos’ ✨Voor fans van De Selectie en Het koninkrijk der bruggen.✨ Eén dans veranderde haar hele leven… Tijdens Lucille’s laatste diefstal, lijkt haar lot bezegeld wanneer ze naar een vervloekt bos wordt verdreven. Maar in plaats van een langzame dood door vrieskou, belandt ze per ongeluk in een andere wereld. Daar ontmoet ze een jongeman die haar een zeer aantrekkelijk voorstel doet: het bal van de prins bijwonen als Kandidaat in een van zijn speciale jurken. Hoe had Lucille kunnen weten dat haar wereld na één dans volledig op zijn kop zou staan? De novelle…

Vertel me meer over dit boek
AnderWereld Book mystery book

Onze nieuwste producten

Meest populair

Abonneer je op de nieuwsbrief

Geen enkel boekig nieuwtje missen? Schrijf je dan in op onze nieuwsbrief. Niet alleen ontvang je dan direct het laatste boekige nieuws, toffe blogs en interviews met schrijvers direct in je mailbox, je krijgt ook nog eens 10% korting op je volgende aankoop.
Nieuwsbrief
De waardering van www.anderwereld-magie.nl/ bij WebwinkelKeur Reviews is 9.8/10 gebaseerd op 273 reviews.