Waarom Anderwereld?
Veel persoonlijke aandacht
Grote collectie Fantasy & Sci-Fi
Gratis verzonden boven €50,-
Duurzaam verpakt en verzonden
Gratis cadeauservice

‘Van de Lezer, voor de Lezer’

Dat is onze passie, dat is ons doel. Dat we iedereen blij kunnen maken met prachtige werelden; vol fantasy, magie & fabelachtige wezens. Voor ieder wat wils; een breed aanbod van tweedehands nieuwe boeken en natuurlijk onze verrassende Mystery boxen.
Meer over ons weten en waarom we met AnderWereld zijn begonnen? Lees hier verder.

Veel leesplezier,

Nine & Sebastiaan

PRE-ORDER Boekenbox Dans van de Maanroos

De nieuwste boekenbox

Weet jij nooit wat je moet kiezen? Houd je wel van een verrassing? Bestel dan onze nieuwste Boekenbox! Onze nieuwste boekenbox:

PRE-ORDER Boekenbox ‘Dans van de Maanroos’

 25,00

PRE-ORDER Boekenbox ‘Dans van de Maanroos’ ✨Voor fans van De Selectie en Het koninkrijk der bruggen.✨ Eén dans veranderde haar hele leven… Tijdens Lucille’s laatste diefstal, lijkt haar lot bezegeld wanneer ze naar een vervloekt bos wordt verdreven. Maar in plaats van een langzame dood door vrieskou, belandt ze per ongeluk in een andere wereld. Daar ontmoet ze een jongeman die haar een zeer aantrekkelijk voorstel doet: het bal van de prins bijwonen als Kandidaat in een van zijn speciale jurken. Hoe had Lucille kunnen weten dat haar wereld na één dans volledig op zijn kop zou staan? De novelle…

Automatisch elke maand de nieuwste box ontvangen?

Sluit nu een abonnement op onze boekenboxen af. Dan ontvang jij elke maand automatisch de nieuwste mystery boekenbox per post.
Vertel me meer!

Laat je verrassen...

Ons mysterieboek gaat over:

The Boreal Moon Tale, book 2; Ironcrown Moon, Julian May Hardcover, goede staat, lichte gebruikerssporen aan de randjes en hoekjes, vergeelde blz, het is een ex-bieb boek uit Leicestershire, maar dit zie je alleen aan een paar stempels op de eerste bladzijdes , eerste druk 2004, Voyager The continuation of a powerful new fantasy adventure filled with dark magic and deadly intrigue, from the worldwide bestselling author of the SAGA OF THE PLIOCENE EXILE. King Conrig Ironcrown now rules the entire island of High Blenholme. But the peace he achieved after ruthlessly uniting its four quarrelling kingdoms into a Sovereignty…

Vertel me meer over dit boek
AnderWereld Book mystery book

Onze nieuwste producten

Meest populair

Abonneer je op de nieuwsbrief

Geen enkel boekig nieuwtje missen? Schrijf je dan in op onze nieuwsbrief. Niet alleen ontvang je dan direct het laatste boekige nieuws, toffe blogs en interviews met schrijvers direct in je mailbox, je krijgt ook nog eens 10% korting op je volgende aankoop.
Nieuwsbrief