Waarom Anderwereld?
Veel persoonlijke aandacht
Grote collectie Fantasy & Sci-Fi
Gratis verzonden boven €50,-
Duurzaam verpakt en verzonden
Gratis cadeauservice

PRE-ORDER Het spel der Zonden, Kerri Maniscalco * Special Edition

Hardcover, nieuw, eerste druk 24 september 2024, Boekerij

Dit wordt een prachtige limited edition.

Een nieuwe standalone over de prinsen van het rijk van de Verdorvenen

Niet alleen hun leven, maar ook hun hart staat op het spel. Verliezen is geen optie.

Zondaar. Slechterik. Meedogenloze.

Dit zijn de bijnamen die de prins van Afgunst geniet, en ze herinneren hem allemaal aan dat wat hij niet is: een heilige. Als hij een cryptisch briefje ontvangt dat het begin van een dodelijke speurtocht ontketent, weet hij dat hij er alles voor over heeft om te winnen.

Wanneer kunstenares Camilla Antonius door Philip Vexley gechanteerd wordt, weet ze dat ze met zwaar geschut moet komen om een rampzalig schandaal te voorkomen. De situatie dwingt haar een duivels akkoord te sluiten met de raadselachtige heer Ashford ‘Syn’ Synton. Wat Camilla niet weet is dat de ware identiteit die schuilgaat achter deze naam niemand minder dan Afgunst is, en hij kan Camilla’s hulp maar al te goed gebruiken.

Afgunst en Camilla moeten samen een gevaarlijke reis maken door de Dwalende Eilanden – van glinsterende demonenhoven tot het zwoele vampierrijk – terwijl ze proberen het grootste gevaar van allemaal te vermijden: verliefd worden.

In de pers

‘Een verleidelijke romance.’ Donner Rotterdam

‘Ik vond het geweldig.’ Lonneke Gielis, boekhandel Derijks, Oss, in Algemeen Dagblad

‘Je blijft het hele boek in spanning over in welke richting het verhaal zal gaan. Zeer geschikt voor fans van Sarah J. Maas en Leigh Bardugo.’ Saskia, Bruna Dukenburg, Nijmegen

 

Onze leuke post wordt op verschillende manieren bij jou bezorgd;
– door een fijne postbezorger aan de deur voor €6,95 of €6,65 naar België.
– als het feestje door je brievenbus past in Nederland is het €4,25
– verwen je jezelf (of iemand anders) met allemaal leuks voor €50,- of meer, dan doen we jouw verzendkosten cadeau!
– Als een item op voorraad is, streven wij ernaar om het dezelfde dag te verzenden, mits deze vóór 15.00 besteld is, uitgezonderd pre-orders en Mystery Boekenboxen.
– Als pre-orders samen worden besteld, dan zullen ze samen verzonden worden zodra het laatst uit te komen boek binnen in.

1 op voorraad