Waarom Anderwereld?
Veel persoonlijke aandacht
Grote collectie Fantasy & Sci-Fi
Gratis verzonden boven €50,-
Duurzaam verpakt en verzonden
Gratis cadeauservice

Koninkrijk der Zonden, boek 3; De koning van de Hel, Kerri Maniscalco * Special Edition

Hardcover, nieuw, eerste druk 13 februari 2024, Boekerij
*Opnieuw besteld op 8-4 komen deze week binnen.

Prachtige limited edition met fan art, bedrukt boekblok, dubbelzijdig bedrukt stofomslag, kaart en speciaal omslag ontwerp!

Perfect voor de lezers van Holly Black, Sarah J. Maas en Deborah Harkness

Twee vloeken. Een voorspelling. Een eindgevecht om nooit te vergeten.

Emilia kan nauwelijks bijkomen van de schokkende ontdekking dat haar tweelingzus Vittoria nog leeft. Voordat ze de demonen uit haar verleden onder ogen kan komen, moet Emilia de ver­leidelijke Prins van Toorn gaan opeisen. Ze verlangt niet alleen naar zijn lichaam, ze wil ook zijn hart en ziel, maar juist die wens kan de ­demon niet in vervulling laten gaan.

Als een hooggeplaatst lid van Huize Hebzucht wordt vermoord, begeven Emilia en Toorn zich naar de demonenrechtbank. Het bewijs wijst naar Vittoria als de moordenaar en ze wordt al snel tot vijand van de Zeven Cirkels verklaard. Ondanks haar verraad zal Emilia er alles aan doen om de vraagtekens rondom het misdrijf op te helderen en er voor eens en voor altijd achter te komen wie haar zus werkelijk is.

In de pers

‘Ontzettend plezierig leesvoer vol actie, magie, intriges en verrassingen… en een beetje lust!’ BooksNest

‘De prins van Toorn wekt een gotisch, magisch Italië tot leven zoals je nog nooit eerder hebt gezien.’ Chloe Gong, auteur van Dochter van de Scharlaken Rozen

‘Lyrische teksten en een meeslepende sfeer begeleiden een goed opgebouwd verhaal dat zich afspeelt in het negentiende-eeuwse Palermo, terwijl intrigerende plotwendingen de roman afmaken.’ Publishers Weekly

 

Onze leuke post wordt op verschillende manieren bij jou bezorgd;
– door een fijne postbezorger aan de deur voor €6,95 of €6,65 naar België.
– als het feestje door je brievenbus past in Nederland is het €4,25
– verwen je jezelf (of iemand anders) met allemaal leuks voor €50,- of meer, dan doen we jouw verzendkosten cadeau!
– Als een item op voorraad is, streven wij ernaar om het dezelfde dag te verzenden, mits deze vóór 15.00 besteld is, uitgezonderd pre-orders en Mystery Boekenboxen.

2 op voorraad